Yürüyen Merdiven Ve Yollar

Asansör kelimesini tanım olarak insan ya da yük taşıma amacıyla kullanılan araç anlamına gelmektedir. Asansörler bir nevi iş yapma kolaylığı sağlayan basit iş makineleri olarak da değerlendirilebilir. Asansörler kullanım ihtiyaçlarına göre yapısal farklılıklar gösterir.
Toplu taşıma hızla değişiyor. Yolcu hacmi artmaya devam ediyor ve teknolojideki yenilikler herkes için seyahat etmeyi ve ulaşılabilirliği kolaylaştırmalıdır.
Sumay Asansör, hipermarketler, alışveriş merkezleri, hastaneler, hava alanları, oteller, iş merkezleri, kamu binaları ve toplu ulaşım araçları gibi trafiğin ağır ve yoğun olduğu halka açık mekanlar için geliştirilen ve tasarlanan yürüyen merdivenleri ve yolları ticari ve kamu alanlarında hayatı kolaylaştıran konforlu ulaşım aracı olarak kullanılması için profesyonel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.
Sumay Asansör ve yürüyen merdivenleri değil tüm tesisin trafiğine ve işletimine yardımcı olacak trafik hesaplarıyla sizlerin yanınızda yer almaktadır. Sumay Asansör  emniyet açısından bakıldığında ticari tip yürüyen merdivenler EN 115 koşullarını sağlamaktadır. Esnek Tasarımı kolaylaştırmak için şeşitli basamak genişliklerine (600 mm , 800 mm) göre çeşitli farklı eğim açıları (30 / 35 c ) seçenek olarak sunulabilir.

Bize Ulaşmak İster Misiniz ?