Montaj

Evinizde, iş yerlerinizde, AVM’ lerde, sanayi tesislerinde, okul hastane vb. toplu yaşam alanlarınızda yer alan asansör ve asansör sistemlerinizi , uluslararası ve ulusal standartlar doğrultusunda ve kaliteli malzeme kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve montajını yapar.
Anahtar teslimi projelerde üreten firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda zamanında iş teslimi ve beklentilerin tam olarak karşılandığı Asansör Montaj ve tasarım projeleri üretmektedir. Asansör yönetmeliklerine uygun ve projelendirmesi yapılan asansörleriniz projeleri doğrultusunda montajı yapılmaktıdır.
Anlaşma yapıldıktan sonra projeler çizilir ve ilk etapta ray kapı montajı yapılır. Makine dairesi inşaat işleri bitirilmişse makine motor montajı da yapılabilir. Bu işlemler bittikten sonra kaba inşaat ve tadilat işlerinin yapılması için montaja ara verilir. Kapı kenar tadilatları ve sahanlık döşemeleri bittikten sonra ince işler dediğimiz kabin tablo tesisat ve işlemlere devam edilir. Son olarakta sistemin testi yapılıp teslim edilir.

MONTAJ (2)

Bize Ulaşmak İster Misiniz ?