Asansör Sistemleri

Kalite ve güvenliğin markası olarak bilinen binalara değer ve estetik katar,özel ihtiyaçlara uygun teknolojiler sunar.
Konut asansörleri, yük asansörleri, servis asansörleri, sedye asansörleri araç asansörleri ve yamaç asansörleri ile tüm bina tipi ve kuyu ölçüleri için üretiyor, monte ediyor, bakım ve modernizasyon yapıyor.
Standart veya özel isteğe göre tasarlanmış asansörleri binanızın mimarisi ve işletim sistemine kolayca entegre edilebilir.
Bina inşaat teknolojisiyle birlikte asansör teknolojisi de değişiyor ve gelişiyor.
Kurulum nerede olursa olsun Sumay asansörleri yapılara mükemmel uyum sağlar.

Asansörlerimiz Her Türlü Bina Türüne Uygun Yapılabilir
Ticari ve Ofis Binaları

Yaya trafiğinin yüksek olduğu, sürekli hareketli olan alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve ticari alanlarda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yolcu asansörleri, panoramik asansörler ve yük asansörleri bulunur. Dişli dişsiz asansör sistemleri ile düşük enerji tüketimi ile yüksek performans sağlayarak işletme maliyetleri düşer.

5

Hastaneler, SağlıkTesisleri

Hastalar, tıbbi personel ve ziyaretçileri için maksimum emniyet, hız, hijyen ve konfor ile Sumay Asansör tarafından hastaneler için tasarlanan, sedye asansörleri estetik çizgileri ile de insan psikolojisine rahatlık sağlar.

6

Apartman ve Konutlar

En son teknoloji ile donatılmış verimli asansörler ile konutlarda, apartmanlarda yolcular Sumay Asansör‘ün asansör çözümleri ile yolculuktan memnun kalmaktadır.Gelişen mimari tasarımlarda estetik, konfor, renk uyumları günlük kullanım kolaylığı ve konfor ile bütünleşerek konut asansörlerinde ön plana çıkıyor.

7

Bize Ulaşmak İster Misiniz ?